Wrocławskie Centrum Badań EIT+
EN | PL
biuletyn informacji publicznej
szukaj

Rozpoczyna się "Design Thinking Week 2014"

W dniach 20-24 października 2014 r. w 11-stu miastach w Polsce, tj. w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i we Wrocławiu, zorganizowane zostaną warsztaty, konferencje i wydarzenia towarzyszące promujące metodę Design Thinking.

Uczestnicy spotkań i konferencji organizowanych w ramach Design Thinking Week 2014 zapoznają się z podstawami metody. Z kolei warsztaty pozwolą im osobiście doświadczyć jak Design Thinking wygląda w praktyce. Patronat nad wydarzeniem objęła Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Lena Kolarska-Bobińska.

W dniu 22.10.2014 w godz. od 10:00 do 16:30 "Warsztaty kreatywności" odbędą się równeiż we Wrocławskim Centrum Badań EIT+.

Design Thinking to metoda tworzenia innowacyjnych produktów i usług w oparciu o głębokie zrozumienie problemów i potrzeb użytkowników. Celem metody jest kreowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań  m.in. w postaci nowych produktów,  innowacyjnych technologii, usług, strategii, procesów, programów edukacyjnych, a nawet  modeli biznesowych. Niezależnie od tego, czy działamy w  biznesie, przemyśle, edukacji, administracji, Design Thinking wspiera rozwój innowacji i daje gwarancję niestandardowych rozwiązań.

Szczegóły oraz zapisy na stronie designthinking.pl.

Jednym z organizatorów wydarzenia jest projekt BioMed - Biotechnologie i zaawansowane technologie medyczne realizowany przez Wrocławskie Centrum Badań EIT+. 

 

W dniach 20-24 października 2014 r. w 11-stu miastach w Polsce, tj. w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i we Wrocławiu, zorganizowane zostaną warsztaty, konferencje i wydarzenia towarzyszące promujące metodę Design Thinking.
Uczestnicy spotkań i konferencji organizowanych w ramach Design Thinking Week 2014 zapoznają się z podstawami metody. Z kolei warsztaty pozwolą im osobiście doświadczyć jak Design Thinking wygląda w praktyce.
W dniu 22.10.2014 w godz. 10:00 do 16:30 we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ odbędą się „Warsztaty kreatywności”. 
Szczegółowy oraz zapisy na stronie http://designthinking.pl/design-thinking-week/

Czy wiesz, że ...

Turritopsis nutricula (gatunek stułbiopława) posiadający zdolność całkowitego powrotu do stadium niedojrzałego płciowo po osiągnięciu dojrzałości płciowej, co potencjalnie daje mu biologiczną nieśmiertelność. Jednym z celów projektów BioMed jest opracowanie nowych leków przedłużających życie...

więcej informacji

Aktualności

30 Kreatywnych Wrocławia odebrało wczoraj wyróżnienia z rąk prezydenta Rafała Dutkiewicza.

01.07.15
narodowe centrum bada i rozwoju
dolnolski gryf gospodarczy
adres
facebookgoogle plustwitteryoutubelinkedinpinterestrss
adres