Wrocławskie Centrum Badań EIT+
EN | PL
biuletyn informacji publicznej
szukaj

Pierwsze spotkanie „Champions Club” Banku Światowego

Bank Światowy na zlecenie Ministerstwa Gospodarki przeprowadził na Dolnym Śląsku wywiady z prawie 200 firmami. Na ich podstawie wyłoniono 60 najbardziej obiecujących, rozwojowych i innowacyjnych firm, tytułowych „czempionów”. Ich przedstawiciele w dniu 8 czerwca br. spotkają się we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ podczas pierwszego „Champions Club”.

Celem spotkań jest nawiązanie kontaktów i zbudowanie współpracy pomiędzy najlepszymi w naszym regionie firmami, pogłębienie wiedzy o aktualnych trendach biznesowych, technologicznych oraz sposobach podnoszenia konkurencyjności. Podczas poniedziałkowego wydarzenia uczestnicy dowiedzą się również o możliwościach pozyskania publicznego i prywatnego finansowania oraz zobaczą laboratoria Wrocławskiego Centrum Badań EIT+.

Do udziału w pierwszym spotkaniu „Champions Club” zostali zaproszeni m.in. Marcin Piątkowski z Banku Światowego, Magdalena Ignar z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Huber Lewiński z PARP-u oraz Zygmunt Grajkowski z Giza Polish Ventures. EIT+ będzie reprezentowane w tym dniu przez Patrycję Radek, p.o. Dyrektora Departamentu Rozwoju Biznesu oraz Przemysława Hałuba, Menedżera ds. kluczowych klientów, którzy opowiedzą o możliwościach współpracy na styku nauki i biznesu oraz zaprezentuję metodę pracy z design thinking.

Agenda

Kontakt organizacyjny: Grzegorz Wolszczak

tel.: 792.923.914; email: gwolszczak@worldbank.org

Wrocław, Kampus Pracze Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ (ul. Stabłowicka 147)

8 czerwca 2015 (poniedziałek), godz.: 11:00-16:15

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Czy wiesz, że ...

Biomimetyka to naśladowanie przyrody. W projekcie BioMed są opracowywane inteligentne formy leków, które rozpoznają chore komórki; działanie leków jest wzorowane na zasadzie funkcjonowania wirusów, które rozpoznają a następnie infekują komórkę.

więcej informacji

Aktualności

30 Kreatywnych Wrocławia odebrało wczoraj wyróżnienia z rąk prezydenta Rafała Dutkiewicza.

01.07.15
narodowe centrum bada i rozwoju
dolnolski gryf gospodarczy
adres
facebookgoogle plustwitteryoutubelinkedinpinterestrss
adres