Wrocławskie Centrum Badań EIT+
EN | PL
biuletyn informacji publicznej
szukaj

Ostatnia szansa, aby zanurkować w kodzie! Code::Dive już za miesiąc

Pozostał tylko niespełna miesiąc do rozpoczęcia pierwszej edycji konferencji IT Code::Dive organizowanej przez wrocławski oddział Nokii. Chętnych do wzięcia udziału w tym święcie programistów przybywa z dnia na dzień. Rejestracja potrwa do 30 października, jednak nie warto zwlekać, bo wolnych miejsc jest już niewiele!

5 listopada Wrocław zmieni się w nieoficjalną europejską stolicę IT, a to za sprawą zaproszonych na konferencję Code::Dive światowej sławy programistów – Scotta Meyersa, autora serii książek o efektywnym wykorzystaniu języka C++, Venkata Subramaniama, założyciela Agile Developer oraz Andrzeja Krzemieńskiego, jednego z najbardziej znanych polskich programistów. W sumie organizatorzy zaplanowali 13 wykładów prowadzonych równolegle w dwóch salach. Pełna agenda konferencji dostępna jest na stronie wydarzenia: www.codedive.pl

Aby wziąć udział w Code::Dive, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na oficjalnej stronie konferencji. Nie jest to jednak równoznaczne z otrzymaniem biletu – pierwszeństwo mają osoby z doświadczeniem technicznym np. czynni zawodowo programiści bądź testerzy. Po wstępnej weryfikacji, do każdej osoby zostanie przesłany mail z informacją, czy otrzymała ona bilet wstępu czy też została wpisana na listę rezerwową. Bez obaw jednak że „rezerwowi” zostaną odesłani z przysłowiowym „kwitkiem” – dla nich przewidziana jest transmisja on-line, jednak i w tym przypadku ilość miejsc jest ograniczona.

- „Sale wykładowe pomieszczą maksymalnie 1300 osób, a zainteresowanie ze strony uczestników jest bardzo duże, dlatego zdecydowaliśmy się na selekcję gości, aby na konferencji spotkali się rzeczywiście pasjonaci programowania, a nie przypadkowe osoby” – mówi Konrad Fuławka z Nokii, organizator wydarzenia.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Na uczestników czeka prócz masy merytorycznej wiedzy (ponad 10 godzin wykładów!) nawet darmowa pizza :D

Konferencja Code::Dive jest całkowicie darmowa, co wyróżnia ją na tle eutopejskich i światowych imprez tego typu. Nokia, która na co dzień korzysta z doświadczenia i pracy programistów, tym razem oferuje im coś od siebie – jedyną w swoim rodzaju możliwość spotkania i wymiany myśli, nie tylko podczas 10 godzin wykładów, ale też podczas całego wydarzenia i after party.

www.codedive.pl

 

Czy wiesz, że ...

Silnik samochodu osobowego wykorzystuje ok. 30% energii zawartej w benzynie. Jedno z zadań badawczych projektu  NanoMat jest opracowanie  technologii ogniw paliwowych o wydajności ok. 80% (zamiast 100 kilometrów przejedziemy 267 km !!!).

więcej informacji

Aktualności

30 Kreatywnych Wrocławia odebrało wczoraj wyróżnienia z rąk prezydenta Rafała Dutkiewicza.

01.07.15
narodowe centrum bada i rozwoju
dolnolski gryf gospodarczy
adres
facebookgoogle plustwitteryoutubelinkedinpinterestrss
adres