Wrocławskie Centrum Badań EIT+
EN | PL
biuletyn informacji publicznej
szukaj

Nominacja Zespołu Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ do PRotonów 2015 – prestiżowej nagrody branży public relations

Miło nam poinformować, że nasi Pracownicy, zajmujący się marketingiem, komunikacją i PR-em zostali nominowani do nagrody w prestiżowym konkursie PRotony 2015 w kategorii zespół ds. komunikacji instytucji/administracji publicznej.


PRotony to nagrody przyznawane co roku, od 2007 r., profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, którzy odznaczają się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością i talentem. Kapituła konkursu wyróżnia specjalistów wyznaczających standardy w branży PR i przyczyniających się do sukcesu firm, w których pracują. Zgłoszonych do konkursu kandydatów oceniają członkowie Akademii Ekspertów PR, którą tworzą uznani specjaliści działający od wielu lat w branży PR.

- To ogromne wyróżnienie, które potwierdza, że interdyscyplinarność, nastawienie na współpracę, otwartość oraz niestandardowe formy pracy owocują. Zawsze o tym pamiętamy planując nasze działania w obszarze public relations – komentuje wyróżnienie Patrycja Radek, zastępca dyrektora ds. marketingu i sprzedaży. W zeszłym roku nasza praca skupiała się przede wszystkim na rozbudzeniu dyskusji na temat szeroko rozumianych innowacji i nauki w Polsce m.in. poprzez organizację debat i akcji społecznych promujących nowe postawy i kreatywne myślenie. Dzięki temu o Wrocławskim Centrum Badań EIT+ „mówiło się” m.in. na łamach takich magazynów, jak „Nature”, The Economist”, „Puls Biznesu”, „Rzeczpospolita”, „Gazeta Wyborcza” czy „Forbes”, a ekwiwalent reklamowy ukształtował się na poziomie 11 mln zł.

Laureatów tegorocznej edycji poznamy podczas Uroczystej Gali wręczenia nagród, która odbędzie się 11 czerwca 2015 roku w Warszawie.

Szczegółowe informacje na stronie:

www.protony.pl

 

 

 

Czy wiesz, że ...

Biomimetyka to naśladowanie przyrody. W projekcie BioMed są opracowywane inteligentne formy leków, które rozpoznają chore komórki; działanie leków jest wzorowane na zasadzie funkcjonowania wirusów, które rozpoznają a następnie infekują komórkę.

więcej informacji

Aktualności

30 Kreatywnych Wrocławia odebrało wczoraj wyróżnienia z rąk prezydenta Rafała Dutkiewicza.

01.07.15
narodowe centrum bada i rozwoju
dolnolski gryf gospodarczy
adres
facebookgoogle plustwitteryoutubelinkedinpinterestrss
adres