Wrocławskie Centrum Badań EIT+
EN | PL
biuletyn informacji publicznej
szukaj

Nominacja dla Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ w plebiscycie gospodarczym „PROUD OF YOU – DUMNI Z WAS 2015"

Wrocławskie Centrum Badań EIT+ otrzymało nominację do nagrody w plebiscycie gospodarczym PROUD OF YOU – DUMNI Z WAS 2015 w kategorii "Najlepszy Wizerunek" organizowanym przez magazyn Biznes Regionów | The Regions’ Business i portal www.biznesdolnoslaski.pl.

Głosy można oddawać w pięciu różnych kategoriach: DUMA REGIONU, NAJLEPSZY WIZERUNEK, OSOBOWOŚĆ W BIZNESIE, NAJLEPSZA USŁUGA I NAJLEPSZY PRODUKT. Głosować można na stronach portalu www.biznesdolnoslaski.pl, tylko raz w ciągu doby, oddając jeden lub kilka głosów w każdej kategorii. Firmy i osoby, które znalazły się na listach do głosowania zostały wytypowane i nominowane do tytułu PROUD OF YOU – DUMNI Z WAS przez Lożę Dolnośląską Business Centre Club, Dolnośląską Izbę Gospodarczą i Zachodnią Izbę Gospodarczą. Tegoroczna edycja plebiscytu odbywa się pod patronatem tych instytucji.

Zapraszamy do głosowania!

Czy wiesz, że ...

Silnik samochodu osobowego wykorzystuje ok. 30% energii zawartej w benzynie. Jedno z zadań badawczych projektu  NanoMat jest opracowanie  technologii ogniw paliwowych o wydajności ok. 80% (zamiast 100 kilometrów przejedziemy 267 km !!!).

więcej informacji

Aktualności

30 Kreatywnych Wrocławia odebrało wczoraj wyróżnienia z rąk prezydenta Rafała Dutkiewicza.

01.07.15
narodowe centrum bada i rozwoju
dolnolski gryf gospodarczy
adres
facebookgoogle plustwitteryoutubelinkedinpinterestrss
adres