Wrocławskie Centrum Badań EIT+
EN | PL
biuletyn informacji publicznej
szukaj

Menedżerowie EIT+ w nowym projekcie "Pulsu Biznesu" - Zarządzanie po polsku

„Zarządzanie po polsku” to najnowszy projekt „Pulsu Biznesu”, który ma odpowiedzieć na pytanie, czy Polska jest już gotowa na własny model zarządzania.

Po 25 latach transformacji gospodarczej i społecznej powstało wiele polskich firm, które mogły stworzyć polską szkołę zarządzania. „Puls Biznesu” wspólnie z menedżerami z najwyższej półki, do których dołączyło Wrocławskie Centrum Badań EIT+, stworzy kodeks dobrych praktyk zarządzania polską firmą, uwzględniający charakter naszej gospodarki, cechy kulturowe, globalną konkurencję i wyzwania.

 

„Zarządzanie jest dla mnie sztuką osiągania zamierzonych celów. To kompleksowy proces rozwijania przedsiębiorstwa, wymagający dostosowania się do ciągłych zmian w biznesowym otoczeniu”.


Katarzyna Dorywała,
wiceprezes Wrocławskiego Centrum Badań EIT+

 

Projekt będzie składał się z trzech etapów. W pierwszym zostaną opublikowane tekty dotyczące zagadnień związanych z zarządzaniem firmą: od analizy, czy sukces naszego kraju w ciagu ostanich 25 lat jest wynikiem właściwego zarządzania, po próbę zastanowienia się, czy Polskę stać na wypracowanie takiego modelu zarządzania firmą, z którego mógłby skorzystać nie tylko rodzimy binzes. Drugi etap to warsztaty, podczas których menedżerowie omówią i wyciągną wnioski. Ostanim etapem będzie debata prezentujące efekty pracy.

Więcej na stronie: www.pulsbiznesu.pb.pl

Pozostali Partnerzy:

Spółki: Vivus, PGNiG, AB, Work Service, Impel, Kulczyk Investments, PKP Katharsis Development, Asseco, SAP, Poczta Polska, park naukowo-technologiczny YouNick oraz spółka konsultingowa The Boston Consulting Group.

 

Czy wiesz, że ...

Biomimetyka to naśladowanie przyrody. W projekcie BioMed są opracowywane inteligentne formy leków, które rozpoznają chore komórki; działanie leków jest wzorowane na zasadzie funkcjonowania wirusów, które rozpoznają a następnie infekują komórkę.

więcej informacji

Aktualności

30 Kreatywnych Wrocławia odebrało wczoraj wyróżnienia z rąk prezydenta Rafała Dutkiewicza.

01.07.15
narodowe centrum bada i rozwoju
dolnolski gryf gospodarczy
adres
facebookgoogle plustwitteryoutubelinkedinpinterestrss
adres