Wrocławskie Centrum Badań EIT+
EN | PL
biuletyn informacji publicznej
szukaj

Konferencja Zarządzania Projektami PMI Wrocław 2015

Jak sprawnie realizować projekty, najlepsze praktyki i skuteczne rozwiązania – to niektóre tematy, o których rozmawiać będą uczestnicy II Konferencji Zarządzania Projektami PMI Wrocław 2015. Wrocławskie Centrum Badań EIT+ będzie reprezentowane w tym dniu przez Patrycję Radek – Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu oraz Przemysława Hałuba – Menedżera ds. Kluczowych Klientów.

Konferencja organizowana jest dla wszystkich, którzy zainteresowani są tematyką profesjonalnego prowadzenia projektów. Project management jest uznanym i stosowanym przez organizacje na całym świecie sposobem skutecznej realizacji przedsięwzięć i celów. Tylko w samym Wrocławiu swoje centra kompetencyjne w tej dziedzinie rozwijają takie światowe korporacje jak Credit Suisse, HP, Atos czy IBM, a profesjonalne zarządzanie projektami odgrywa także coraz większą rolę w firmach polskich oraz administracji publicznej i podległych jej jednostkach.

Swoimi sukcesami na tym polu może pochwalić się również Wrocławskie Centrum Badań EIT+, które jako pierwsze centrum badawczo-rozwojowe w Polsce z sukcesem wdraża nie tylko własny model zarządzania, ale również rozwija strategię sprzedaży swoich produktów oraz technologii. Podczas konferencji doświadczeniami w tym zakresie podzielą Patrycja Radek – Z-ca Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu oraz Przemysław Hałub – Menedżer ds. Kluczowych Klientów, którzy opowiedzą o Product Development z wykorzystaniem metody Design Thinking.

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali również:

Beata Ilnicka, kierownik Wydziału Wdrażania Strategii – KGHM Polska Miedź S.A.

dr Partick Marsch, manager – Radio Research – Nokia

Grzegorz Szałajko, menedżer projektów i doradca strategiczny

Spotkania odbędą się 16 i 17 kwietnia w centrum konferencyjnym hotelu Ibis Styles.

Informacja na temat Konferencji PMI Wrocław 2015 - www.pmi.wroclaw.pl

Patrycja Radek

Od czerwca 2011 r. związana z Departamentem Rozwoju Biznesu Wrocławskiego Centrum Badań EIT+, gdzie obecnie odpowiada za strategiczny rozwój biznesowy firmy w obszarze sprzedaży i marketingu, budowanie polityki sprzedaży usług badawczych, kreowanie polityki marketingowej i promocyjnej spółki. Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej (specjalność: Biotechnologia) oraz Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej (specjalność: Zarządzanie i Marketing). Certyfikowany menedżer projektów zgodnie ze standardem IPMA. Certyfikowany trener biznesu. Absolwentka Programu TOP500 Innovators na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego (zarządzanie strategiczne).

Przemysław Hałub

Odpowiada za kontakty z kluczowymi klientami. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, stypendysta Uniwersytetu Humboldta w Berlinie oraz Felix Porsch – Johannes Denk – Stiftung w Monachium. Ukończył menedżerskie studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu z zakresu zarządzania projektami, a także na kierunku Zarządzanie wartością – inwestycje, rozwój, giełda. W roku 2011 uczestniczył stażu Ministerstwa Nauki i Szkolictwa Wyższego w ramach programu „Top 500 Innovators” na Uniwersytecie Stanforda.

Czy wiesz, że ...

Turritopsis nutricula (gatunek stułbiopława) posiadający zdolność całkowitego powrotu do stadium niedojrzałego płciowo po osiągnięciu dojrzałości płciowej, co potencjalnie daje mu biologiczną nieśmiertelność. Jednym z celów projektów BioMed jest opracowanie nowych leków przedłużających życie...

więcej informacji

Aktualności

30 Kreatywnych Wrocławia odebrało wczoraj wyróżnienia z rąk prezydenta Rafała Dutkiewicza.

01.07.15
narodowe centrum bada i rozwoju
dolnolski gryf gospodarczy
adres
facebookgoogle plustwitteryoutubelinkedinpinterestrss
adres