Wrocławskie Centrum Badań EIT+
EN | PL
biuletyn informacji publicznej
szukaj

GRAFENIUSZ DROBNODZIEJEK - tak brzmi imię najmniejszego, wrocławskiego krasnoludka

Najmniejszy, mikrometrowy krasnoludek, który zadomowił się w Laboratorium Mikroskopii Elektronowej Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ otrzymał imię Grafeniusz Drobnodziejek.

Zwycięzcami konkursu są:
Anonim o adresie mail: sargass@onet.eu - Autor imienia Grafeniusz
Michał Świątkowski (adres mail: michal.swiatkowski@pwr.edu.pl - Autor imienia Drobnodziejek
Wybór imienia został dokonany przez Komisję w składzie: dr inż. Katarzyna Komorowska (Kierownik Laboratorium Nanotechnologii i Struktur Półprzewodnikowych), mgr Rafał Kubik, mgr inż. Piotr Słupski oraz mgr inż. Karol Spunda, którzy po burzliwej naradzie zdecydowali się na obie propozycje.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy pomysłu i zapraszamy do Laboratorium Mikroskopii Elektronowej Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ w dniu 13 września br. o godz. 11.00. po odbiór nagrody - ziarnka piasku z wizerunkiem krasnoludka bliźniaka 
Ze względu na to, że najmniejszy, mikrometrowy krasnoludek wzbudził dużo ciepłych i pozytywnych emocji oraz zachęcił wiele osób do uczestniczenia w konkursie Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ postanowiliśmy umożliwić wszystkim, którzy przyłączyli się do zabawy, zwiedzanie Laboratorium, do którego zawitał skrzat. Wobec tego, jeżeli ktoś z osób biorących w konkursie, chciałby jeszcze zobaczyć pod mikroskopem najmniejszego na świecie krasnoludka oraz zwiedzić światowej klasy laboratorium naukowo-badawcze, prosimy o przesłanie takiej informacji do dnia 7 września br. na adres: imiedlaskrzata@eitplus.pl. 
Specjalny dzień otwarty w Laboratorium Mikroskopii Elektronowej zostanie przygotowany dla uczestników konkursu w dniu 13 września 2014 r. (sobota) o godz. 11.00. 
Proszę jednak pamiętać, że wejście do laboratoriów będzie możliwe tylko i wyłącznie po uprzednim zapisaniu się i wysłaniu informacji na wskazany powyżej adres e-mail. 
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i życzymy wszystkim pozytywnej wiary w krasnoludki!
Zespół Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ wraz z …

Zwycięzcami ogłoszonego w dniu 13 sierpnia br. konkursu są: 

  1. Pani Anna Adamowicz - Autorka imienia Grafeniusz
  2. Pan Michał Świątkowski - Autor imienia Drobnodziejek

Wybór imienia został dokonany przez Komisję w składzie: dr inż Marta Kargol (Wicedyrektor Departamentu Nanotechnologii), dr inż. Katarzyna Komorowska (Kierownik Laboratorium Nanotechnologii i Struktur Półprzewodnikowych), dr inż Michał Nikodem (Kierownik Laboratorium Laserowych Systemów Pomiarowych) oraz mgr inż. Karol Spunda, którzy po burzliwej naradzie zdecydowali się na dwie propozycje.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy pomysłu i zapraszamy do Laboratorium Mikroskopii Elektronowej Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ w dniu 13 września br. o godz. 11.00. po odbiór nagrody - ziarnka piasku z wizerunkiem krasnoludka bliźniaka :-)

Ze względu na to, że najmniejszy, mikrometrowy krasnoludek wzbudził dużo ciepłych i pozytywnych emocji oraz zachęcił wiele osób do uczestniczenia w konkursie Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ postanowiliśmy umożliwić wszystkim, którzy przyłączyli się do zabawy, zwiedzanie Laboratorium, do którego zawitał skrzat. Wobec tego, jeżeli ktoś z osób biorących w konkursie, chciałby jeszcze zobaczyć pod mikroskopem najmniejszego na świecie krasnoludka oraz zwiedzić światowej klasy laboratorium naukowo-badawcze, prosimy o przesłanie takiej informacji do dnia 7 września br. na adres: imiedlakrasnoludka@eitplus.pl. 

Specjalny dzień otwarty w Laboratorium Mikroskopii Elektronowej zostanie przygotowany dla uczestników konkursu w dniu 13 września 2014 r. (sobota) o godz. 11.00

Proszę jednak pamiętać, że wejście do laboratoriów będzie możliwe tylko i wyłącznie po uprzednim zapisaniu się i wysłaniu informacji na wskazany powyżej adres e-mail. 

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i życzymy wszystkim pozytywnej wiary w krasnoludki!

Zespół Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ wraz z Grafeniuszem Drobnodziejkiem.


 

Czy wiesz, że ...

Polacy nie gęsi na manganie umieją pisać. Polscy naukowcy zapisali informacje na pojedynczym atomie manganu co ma duże znaczenie dla wzrostu mocy komputerów.

więcej informacji

 

Aktualności

30 Kreatywnych Wrocławia odebrało wczoraj wyróżnienia z rąk prezydenta Rafała Dutkiewicza.

01.07.15
narodowe centrum bada i rozwoju
dolnolski gryf gospodarczy
adres
facebookgoogle plustwitteryoutubelinkedinpinterestrss
adres